pääsivu info pulinaboxi kalenteri ranking yhteystiedot linkit muuta online

Uusi käyttäjä
18.02.2020 3:25.52
Kolumnit
Tulevia tapahtumia
Rantakivi-JM (22.02.)
Tuloksia
Osallistujaluettelot
Kilpailumainokset
Rantakivi-JM (22.02.)
Kosken Varaosapojat JM (07.03.)
22. KUPLA KUHMUT (18.04.-19.04.)
Touko JM (17.05.)
Hulkkonen Yhtiöt JM SM Nuoret, Naiset EVK (13.06.-14.06.)
Yöttömän Yön JM (19.06.-20.06.)
34. Poikkinaintiajot (16.07.-19.07.)
Muut mainokset
Ruusut&Risut
Kinkku JM (26.10.)
Kapina JM (12.10.)
Tullinportin ajo (13.10.)
Luumäki JM (05.10.)
28. Päijät-Hämeen Ajo (28.09.)
Ruusut&Risut-sivulle
2626 tarjousta-158 autosta
578 tarjousta -29 autosta

14 Team Häggblom Oy KokUA

E-3 suojaa
H-25 Aleksi Korhonen
K-16 Markus Suppo
L-3 Jani Sairanen
R-41 Juha-Matti Rajala
S-3 suojaa
T-11 Martti Huhtala
X-126 Sinikka Tommila

15 Team Lakeuren Puusilmä AnkUA

A-7 Kimmo Pesonen
L-4 Jukka Arola

16 Jokipilke Racing Team JoeUA

A-3 suojaa
K-3 Sami Leiviskä
S-4 Ville Kuusrainen

17 Kuhmuset Team KokeUA

A-21 Henri Pohtola
H-10 suoja
K-9 Johanna Siipola
N-60 Antti Karvonen
R-11 Urpo Niinikoski
S-137 Edvin Mikkonen
T-19 Hannu Ruuti

18 Kuljetus Will Racing PiekUA

E-3 suoja
L-4 Jarkko Kohtaniemi
X-2 suojaa

22 Rapalahti Team JaMoKe/UA

E-8 Niilo Saari
K-6 Veli-Matti Ollonqvist
S-7 Tero Kärkkäinen
X-24 suoja

24 Team Etuveto JoeUA

N-2 Juha Lahtinen

25 Team Merenna ÄhtUA

K-6 suojaa


Sunnuntai 2048 tarjousta-129 autosta.

1 Dalton`s Evk-Team LemUA

A-13 Robert Rasi
E-39 Joonas Poutanen
H-11 Harri Pylväläinen
K-40 Kirsi Kröger
L-23 suoja
N-7 Teemu Sjö
R-18 Kari Marttila
S-89 Juha Hämeenkorpi
T-12 Niko Mäkikangas
X-35 suoja

2 Team VOLVO-racing HoMK/UA

A-16 Heidi Lehtonen
E-10 Tomi Keskikievari
H-24 Sami Paavilainen
K-38 Rami Systä
L-11 suoja
N-26 Jyri Tikkinen
R-20 Jarkko Kohtaniemi
S-15 Markus Mesiranta
T-40 Antti Syväoja
X-15 suoja

3 Team Veljekset Salo JoeUA

H-3 suoja
L-2 suojaa
S-1 suoja
X-19 Timo Vierunketo

4 Team Puuilo PuMK/UA

A-41 Jaakko Sauren
E-21 suoja
H-75 Juha Kaukola
K-27 Toivo Heikkinen
L-6 Noora Laitinen
N-27 Anni-Mari Rintamaa?
R-7 Tommi Kilpinen
S-16 Sami Jokinen
T-39 Mikko Lehto
X-31 suoja

5 Pajamäki Racing RiiUA

A-7 Miika Järvi
E-5 Eeva Pajarinen
H-6 Joona Hänninen
K-17 Kai Repo
L-12 Olli Tiikainen
N-17 Jarmo Anttila
R-11 Tuomas Riissanen
S-18 suoja
T-11 suoja
X-4 Jouni Paananen

8 Buster Team ÄhtUA

A-5 suoja
E-2 suojaa
H-2 suojaa
K-6 Jesse Keinänen
N-10 Pekka Kurppa
R-36 Henri Tikka
T-36 Mika Niemeläinen
X-7 suoja

9 Team Voiman KarstUA

A-6 Jorma Immonen
E-22 Katariina Rajala
H-11 Esa Huttunen
L-5 Joni Kohtaniemi
N-18 Janne Hautamäki
R-3 suoja
S-45 Katri Rajala
T-4 suoja
X-5 Jouni Nevalainen

10 Suur-Tyrvään Suharit SAU

A-9 Jesse Haaksluoto
E-6 Markus Mäkitalo
H-16 Jukka Kaunisto
K-5 Essi Korpela
L-3 Petri Gröhn
N-10 suoja
R-9 suoja
S-8 suoja
T-5 suoja
X-14 Joni Löppönen

13 Eräpolku Racing Team LahUA

A-7 Jari Helenius
E-3 suojaa
H-5 suoja
K-3 suojaa
L-5 suoja
N-2 suojaa
R-1 Eemil Airaksinen
S-14 Jukka Pohtola
T-5 suoja
X-1 suoja

19 Maaurakointi Seppä Team SatUA

A-2 Pekka Maijala
E-5 suoja
K-10 suoja
L-14 Teemu Vanninen
N-9 suoja
R-15 Ilkka Manninen
S-10 Riku Rahkonen
T-1 suoja
X-25 suoja

20 Pro Forest Team Botnia Team Botnia

A-19 Markus Nevalainen
E-20 Risto-Matti Rautio
H-23 Sanna Pietilä
K-25 Hanna-Leena Manninen
L-14 suoja
N-73 Sanna Keinänen
R-34 Kauno Länsipää
S-30 Jani Wallin
T-5 Janika Hautamäki
X-125 Pirjo Maja

21 Pula-Aho Racing Team JoeUA

A-7 Milla Järvi
E-34 suoja
H-22 Timo Pollari
K-19 Teppo Puttonen
L-15 Miska Turunen
N-10 Marika Jussila
R-9 Krisse Huupponen
S-4 suoja
T-7 Lauri Karvonen
X-9 suoja

23 Savonautopalvelu Team VesUA

A-2 Jenna Kaartinen
E-42 Tuomas Raudaskoski
H-9 Jarmo Ristolainen
K-3 suojaa
L-2 Hannu Heikkilä
N-18 Paul Eskelinen
R-4 Niina Laapotti
S-7 Markus Savonen
T-3 suojaa

25 Team Merenna ÄhtUA

A-15 Jaakko Tenhonen
E-7 suoja
H-20 Petri Gröhn
L-6 suoja
N-3 suoja
R-8 Jesse Siuko
S-8 suoja
T-8 suoja
X-9 Antti Kärkinen

Jotenkin noin kai ne meni?


2019-09-08 21:00:45 kirjoitti Petri Gröhn
Keskustelut
Ranta-Kivi JM 22.02.2020
JOKAMIEHENLUOKAN LAJIRYHMÄ 2020 HAKIJAT JA PALAUTELOMAKE
MSP JM Talvimestaruus Oulussa 15-16.2.2020 peruttu
MSP JM Talvimestaruus Oulussa 15-16.2.2020
22. KUPLA-Kuhmut Kokemäellä 18.-19.4.2020
MSP Talvimestaruus rataesittely
Perusmaa JM 13.4.2020 Lapualla
*Pulinaboxiin*
Vanha boxi
Kilpailukutsut
Rantakivi-JM 22.02.
Jokkistori
M:Virtauspenkki
M:Volvo ja "Golf" säädettäviä nokkapyöriä
M:JM -osia
O:Hiacen 5,1 tai 5,3 välitys
M:Volvon osia
Yhteistyökumppanien ilmoitukset
Käsijarru - Jarruliitin - Pedal Box - Jarru tarvike - Säädin
Race.fi: Alusta ja jarrut
Kardaanikunkku 22.-23.7.2017 Kaanaa DVD/Blu-ray
Uniroyal, Sava renkaat, uudet
UNIROYAL RAINEXPERT
Muuta asiaa
Mestarit
Kuuluttajalomake
Palaute
Tuuppari-sarja -19
Tuuppari-sarja -18
EVK-sarja -19
EVK-sarja -18
EVK-sarja -17
EVK-sarja -16
EVK-sarja -15
EVK-sarja -14
EVK-sarja -13
EVK-sarja -12
EVK-sarja -11
EVK-sarja -10
EVK-sarja -09
EVK-sarja -08
Kardaanisarja -07
Kardaanisarja -06
Kardaanisarja -05
Kardaanisarja -04
Kardaanisarja -03
EVK-Liiga 2017
EVK-Liiga 2016
EVK-Liiga 2015
EVK-Liiga 2014
EVK-Liiga 2013
EVK-Liiga 2012
EVK-Liiga 2011
EVK-Liiga 2010
EVK-Liiga 2009
EVK-Liiga 2008
EVK-Liiga 2007
JM-SM Liiga 2015
JM-SM Liiga 2014
JM-SM Liiga 2012
JM-SM Liiga 2011
JM-SM Liiga 2010
JM-SM Liiga 2009
JM-SM Liiga 2008
JM-SM Liiga 2007
JM-SM Liiga 2006
JM-SM Liiga 2005
JM-SM Liiga 2004
Ruusut&Risut
Kalenteri 2018
Kalenteri 2017
Kalenteri 2016
Kalenteri 2015
Kalenteri 2014
Kalenteri 2013
Kalenteri 2012
Kalenteri 2011
Kalenteri 2010
Kalenteri 2009
Kalenteri 2008
Kalenteri 2007
Kalenteri 2006
Kalenteri 2005
Kalenteri 2004
Kalenteri 2003
Pistepörssi 05-06
Pistepörssi 2007
Pistepörssi 2008
Pistepörssi 2009
Pistepörssi 2010
Pistepörssi 2011
Raportit

Uusi käyttäjä
Raportit